طراحی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه

کابینت آشپزخانه هم مانند دیگر فضاهای منزل دارای اهمیت بسیار زیادی در مرحله طراحی قبل از اجرا دارا می باشد.از طرفی کابینت آشپزخانه بیشترین فضای موجود در آشپزخانه را تشکیل می دهد با این حساب  انتخاب کابینت مناسب و نحوه نگهداری از آن میتواند از سئوالات و مشکلات مالکان ساختمان باشد.از انواع کابینت میتوان به ام دی اف , های گلس , ممبران و.... اشاره کرد که در بازار با کیفیت های متفاوتی عرضه میشود. شرکت معماری هیرادانا با افتخار میتواند کارفرمایان محترم را در این زمینه به بهترین شکل ممکن  راهنمایی کند و با کیفیتی مناسب و کوتاه ترین زمان ممکن و قیمتی مقرون به صرفه خدمات خود را ارائه دهد.

از جمله موارد تعیین کیفیت نحوه ی اجرای صحیح کابینت و دکور چوب است و انتخاب درست در نوع و جنس بسیار حائز اهمیت است که آن نیز بستگی به تشخیص کارفرما و راهنمایی مناسب و جامع از جانب کارشناسان خبره دارد. خدماتی که ارائه میشود به کارفرمایان محترم می بایست با توجه به کاربری فضا، pvc بودن لبه ها ،90 درجه نصب کردن کابینت ها، توجه به جنس،استفاده از یراق آلات مرغوب، استفاده از نیروی اجرایی مناسب با توجه به طرح موجود و نقشه های مورد تایید کارفرما، بودجه و سلیقه ی کارفرما و... همه و همه در کیفیت کار تاثیر گذار خواهد بود و شرکت بازسازی ساختمان و نوسازیی ساختمان هیرادانا تلاش میکند تمامی مراحل کار را به بهترین حالت ممکن و با خواستت نیازهای کارفرما به پایان رساند.

 

طراحی کابینت آشپزخانه

از روزگاران قدیم درایران آشپزخانه ها به صورت طبقات چوبی یا سنگی ساخته میشدند که به آن گنجه گفته میشد که محلی برای نگهداری ظروف و آذوقه بود که در جهت استفاده صحیح از فضای مورد استفاده به کار میرفت . امروزه با پیشرفت علم و طراحی های مدرن و جدید  آشپزخانه ها از حالت قفسه ای در آمده و جای خودش را به به کابینت های کلاسیک (سنتی) و یا کابینت های مدرن دادند و کم کم به علت محدودیت منابع و بالا بودن قیمت متریال چوب های ماسیو و وزن بالای آن ها از متریال های جایگزین چوب و خرده چوب ها مانند تخته فیبر (MDF)  ،نئوپان لترون (MDF)  ،ملامینه ، روکشهای فرمیکاH.P.L ،روکشو PVC انواع پانل ها با روکش های طبیعی یا مصنوعی استفاده میشود و بیشترین علت استفاده کردن ازمتریال  چوب جدا ازبحث زیبایی چشم گیری جنس انها ، باعث گرما بخش شدن محیط آشپزخانه ها میشود و بهترین گزینه برای ایجاد دکوراسیون لوکس و پیچیده در دکوراسیون آشپزخانه است 

 

/ 0 نظر / 26 بازدید